Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

Yıkılan Binalar

Acımız tarifsiz.

Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana ve Malatya’da meydana gelen, çevre illeri etkileyen depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

En yakın zamanda yardımların ulaşmasını ve enkaz altındaki vatandaşlarımızın kurtarılmasını temenni ediyoruz. Ekip olarak biz de elimizden geleni yapmak için çabalıyoruz. İlerleyen günlerde ekibimizin bir kısmı da afet bölgelerinde olacak.

Hepimiz biliyoruz ki asıl deprem değil, tedbirsizlik öldürür. Depremlerin sonrasında yeni yapıların, kamu binalarının çöküşünü gerek sosyal medyadan gerek çevremizden gözlemledik.

Biz de Türkiye Raporu olarak bu buna sessiz kalmak istemedik. Yıkılan yapılar ve bu yapıların müteahhitlerini paylaştığımız bir araştırma dosyası hazırlıyoruz.

Bu konuda bizlere yardımcı olmak isterseniz sosyal medyadan veya yakınlarınızdan aldığınız bilgiler doğrultusunda yıkılan yapıların il, ilçe, adres bilgileriyle (ve mümkünse) inşa yılı ve fotoğrafıyla beraber [email protected] adresine ileterek bize destek olabilirsiniz.

Ülkemizi sarsan depremlerin yaralarını en kısa zamanda sarabilmemiz dileğiyle…

Teşekkürler,

Türkiye Raporu Ekibi

Ayrıcalıklı Abonelik

Türkiye Raporu’na Abone olarak her ay Türkiye çapında 1500 kişi ile yapılan anket çalışmalarının sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Tüm sonuçlar parti, yaş, çalışma ve eğitim kırılımlarıyla beraber raporda yer alır. Aşağıdaki farklı paketleri inceleyerek seçtiğinizi satın alın.

İlgili Gönderiler

ABONELİK PAKETLERİMİZİ İNCELEDİNİZ Mİ?

Size uygun paketi seçin, detaylı anket raporları düzenli olarak e-postanıza gelsin.

İNCELE

Önerilenler

Türkiye Raporu mobil uygulamasına abone ol, her ay Türkiye çapında 2000 kişiyle yapılan anket çalışmalarının detaylı sonuçları ayda iki kez cebine gelsin.

Tekrar hoşgeldiniz!

Hesabınıza aşağıdan giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için aşağıdaki formu doldurun

Şifrenizi kurtarın

Şifrenizi sıfırlamak için aşağıda kullanıcı adınızı ya da email adresinizi girin.