Türkiye Raporu olarak amacımız, kamuoyu araştırma verisini demokratikleştirmek ve herkes için erişilebilir hale getirmek. Böylece kamusal tartışmaya önemli bir katkı sunmayı hedefliyoruz. Verilerimizi üyelerimiz ve kamuoyu ile dört farklı kanaldan paylaşıyoruz.

1.  Türkiye Raporu, bireysel ve kurumsal aboneleri için her ay ülke çapında 1500 kişiyle gerçekleştirdiği anketlerin sonuçlarını içeren iki rapor hazırlıyor. Anket soruları siyaset, ekonomi, gündem ve tüketici alışkanlıkları gibi pek çok konu hakkında olabiliyor. Verilerin katılımcıların yaş, siyasi görüş, cinsiyet, eğitim ve çalışma durumu gibi özelliklerine göre kırılımları ile zaman içindeki değişimlerini içeren detaylı analizler de raporda yer alıyor. Türkiye Raporu’nun ayda iki kez çıkardığı raporlara abone olmak için lütfen tıklayın.

2. Türkiye Raporu web sitesini veri temelli bir medya platformu olarak kurguladık. Türkiye Raporu verileri ile açık verilerden yola çıkarak hazırladığımız yazılı ve görsel içerikleri düzenli olarak bu platformda yayımlıyoruz.

3. Araştırma sonuçlarını kısa ve eğlenceli videolarla YouTube kanalımızda paylaşıyoruz. Kanalımızı ziyaret etmeyi, abone olmayı unutmayın.

4. En güncel verilere ve çarpıcı grafiklere Instagram ve Twitter hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz. 

Eleştiri ve yorumlara her zaman açığız. Bize yazın.

Keyifle okumanız ve izlemeniz dileğiyle!

Can Selçuki

TürkiyeRaporu Direktörü

Twitter: @canselcuki

Tekrar hoşgeldiniz!

Hesabınıza aşağıdan giriş yapın

Yeni hesap oluştur!

Kayıt için aşağıdaki formu doldurun

Şifrenizi kurtarın

Şifrenizi sıfırlamak için aşağıda kullanıcı adınızı ya da email adresinizi girin.